پارسی سافت

دفترچه تلفن

 

نرم افزار دفترچه تلفن پارسی سافت، یک برنامه ساده و کارآمد برای ثبت اطلاعات تماس افراد و شرکتهاست. با استفاده از این برنامه می توانید به تعداد نامحدود دفترچه تلفن ایجاد کنید و در هر یک از آنها اطلاعات مختلفی را ثبت نمایید. با استفاده از این امکان می توانید چندین دفترچه تلفن را با یک نرم افزار مدیریت کنید.

برای هر دفترچه تلفن قادر خواهید بود گروههای مختلف با رنگهای دلخواه ایجاد کنید و مخاطبان را با توجه به گروههای ایجاد شده دسته بندی نمایید.

قابلیت چاپ مخاطبان به صورت لیست شده و تکی وجود دارد و می توانید با انتخاب اندازه کاغذ و لیستی از مخاطبان، فیلدهای دلخواه خود را برای چاپ آماده کنید.

نمایش لیست مخاطبین به چند روش مختلف امکان پذیر است و با توجه به نوع تنظیمات انجام شده، می توان مخاطبان را به صورت لیست دسته بندی شده و یا رنگی (رنگ گروه مربوطه) مشاهده کرد. همچنین در نمایش ستونی قابلیت مرتب سازی بر اساس هر ستون وجود دارد.

جستجوی مخاطبان در این برنامه بسیار ساده است. کافی است عبارت جستجو را وارد کرده تا مخاطبانی که عبارت مورد نظر در اطلاعات آنها موجود است، لیست شوند. جستجو روی تمام اطلاعات یک مخاطب انجام می شود و یک جستجوی کامل است.

قابلیت پشتیبان گیری در نرم افزار دفترچه تلفن پارسی سافت وجود دارد و شما می توانید از دفترچه تلفنهای مختلف فایل پشتیبان تهیه کنید و اطلاعات فایل پشتیبان را به صورت یک دفترچه تلفن مجزا و بدون تغییر در سایر دفترچه تلفنها وارد برنامه کنید.


کاربر مهمان

امروز

  • دوشنبه
  • 5
  • فروردین
  • 1398