پارسی سافت

اشکال در دریافت ایملهای سایت و ثبت نام برطرف شد

با سلام.

چند روزی است که سیستم ایملهای سایت دچار مشکل شده و به این خاطر در صفحات و فرمهایی که از ارسال ایمیل استفاده می کنند ایمیلی ارسال نمی شود.

یکی از این صفحات صفحه ثبت نام است که پس از ثبت نام با خطای «در ارسال ایمیل لینک فعال سازی مشکلی به وجود آمده است...» مواجه می شوید. به این صورت حساب کاربری شما ایجاد شده ولی لینک فعال سازی برای شما ارسال نشده است.

ما حساب کاربری تمام کسانی که از تاریخ 25 اردیبهشت به بعد ثبت نام کرده اند را فعال کرده ایم. بنابراین برای ورود به حساب نیازی به فعال سازی ندارند.

از این مشکل به وجود آمده پوزش می خواهیم و در حال پیگیری موضوع هستیم.

این مشکل برطرف شد و حساب تمام کاربرانی که به تازگی ثبت نام کرده اند فعال شده است.


مشکل تصویر امنیتی ورود به سایت حل شد

در برخی از مرورگرها مانند اپرا تصویر امنیتی فرمها در فرم ورود و ثبت نام و ... به درستی بارگذاری نمی‎شوند و ممکن است هربار با ارسال اطلاعات با پیام «کد تصویر امنیتی را اشتباه وارد کرده اید» مواجه شوید. برای حل مشکل یکبار صفحه را Refresh کنید (کلید F5) تا کد جدید نمایش داده شود.

این مشکل بر طرف شد.


سایت جدید پارسی سافت

وب سایت جدید پارسی سافت راه اندازی شده است و کاربرانی که تاکنون کد فعال سازی خریداری کرده اند و یا در خبرنامه عضو شده اند به طور خودکار به عضویت سایت درآمده اند.

به کاربران ایمیلی حاوی اطلاعات ورود به سایت با حساب کاربری خود ارسال شده است. اگر هنوز ایمیلی در این زمینه دریافت نکرده اید، کافی است از صفحه ورود روی لینک بازیابی کلمه عبور کلیک کنید و کلمه عبور را بازیابی نمایید. ایمیل ثبت شده برای حساب کاربری همان ایمیلی است که با آن کد فعال سازی خریداری کرده اید و یا در خبرنامه سایت عضو شده اید.

در اولین نگارش سایت کابران قادر خواهند بود کدهای فعال سازی که خریداری کرده اند را مشاهده کنند. همچنین دریافت کد فعال سازی برای نرم افزار تقویم خورشیدی نیز از طریق عضویت در سایت و شارژ حساب کاربری امکان پذیر است.

در آینده قصد داریم امکانات تقویم آنلاین را به سایت و نرم افزار تقویم خورشیدی اضافه کنیم.

کاربر مهمان

امروز

  • دوشنبه
  • 5
  • فروردین
  • 1398